5.ua

Тимошенко хоче бачити в уряді представників громадянського суспільства

  Юлія Тимошенко наполягає на формуванні нового уряду з представників громадянського суспільства.

  Про це йдеться у її заяві, розповсюдженій сьогодні.

  «Наполягаю, щоб новий уряд був сформований з представників громадянського суспільства, які вибороли перемогу над кривавим режимом», - зазначається у заяві.

  Юлія Тимошенко вважає неприпустимими будь-які розмови про те, що начебто на Майдані немає професійних людей, готових повести країну вперед.

  «Революція була зроблена найінтелектуальнішою частиною суспільства. Люди з вищою освітою, люди, які вільно розмовляють кількома іноземними мовами вистояли під кийками і кулями бандитів Януковича», - говориться у заяві.

  «Партія «Батьківщина» і я особисто будемо наполягати на тому, щоб всі герої  Майдану, зайшли своє місце у виконавчій владі. На цю хвилину я озвучила свої пропозиції лідерам опозиції. Але, оскільки представники Майдану поки не дали своєї згоди, не хочу називати їхні прізвища. Мова йде про людей, які з перших днів столи на захист країни і вклад яких у перемогу є беззаперечним і очевидним. Це авторитетні лідери Майдану, яких знає і підтримає вся країна», - зазначається у заяві Юлії Тимошенко.

  Попередній матеріал
  Єврокомісар Ештон в Києві допомогатиме знайти шляхи виходу з кризи
  Наступний матеріал
  На місці розстрілу «Небесної сотні» почались слідчі дії
  Теги:
  Loading...