5.ua

Генпрокуратура визнала ВЕТЕК Курченка злочинним угрупуванням

  Генеральна прокуратура класифікує компанію ВЕТЕК Сергія Курченка як злочинну організацію.


  Про це 19 серпня повідомляє прес-служба ГПУ.

  "Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за фактом створення злочинної організації, члени якої протягом 2010-2014 років вчинили низку тяжких та особливо тяжких злочинів у різних сферах економіки", - йдеться в повідомленні.

  За інформацією ГПУ, встановлено, що група осіб у складі кількох десятків чоловік з метою створення злочинної організації утворили групу компаній ВЕТЕК, до складу якої входили фіктивні підприємства, а також нелегальний адміністративний апарат в складі ряду департаментів органів центральної виконавчої влади".

  Також встановлено, що ВЕТЕК з 2009 року по лютий 2014 року на спеціалізованих аукціонах скрапленого газу, призначеного для потреб населення, незаконно заробила понад 3 млрд грн.

  "У лютому цього року переважна більшість членів вказаної злочинної організації виїхала за межі України, де вони переховуються від органів слідства. В даний час слідством арештовані активи - грошові кошти, рухоме та нерухоме майно - на суму понад 2 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, що групу ВЕТЕК очолював близький до Януковичей Сергій Курченко, якого, втім, неофіційно вважали підставною особою.
  Попередній матеріал
  Кличко знайшов спосіб, як ефективно наповнити столичний бюджет
  Наступний матеріал
  Нова Громадська рада при Міносвіти зібралась на перше засідання
  Теги:
  Loading...