5.ua

Уряд пропонує Раді скасувати держзабезпечення транспортом та житлом вищих керівників

  Кабінет міністрів України пропонує парламенту визнати такими, що втратили силу власні акти, прийняті на початку 1990-х років, а також акти президії Верховної Ради УCCР, які передбачають забезпечення житлом та транспортом президента, екс-президентів та голів Верховної Ради і Ради Міністрів УРСР.


  Про це йдеться в проекті постанови, зареєстрованій у Раді 14 липня.

  Зокрема пропонується скасувати постанову Ради, якою передбачено, що заробітна плата президента складає 22 мінімальних зарплати, на період перебування на посаді президенту надається заміська резиденція та службова квартира у Києві.

  Також пропонується скасувати норми щодо надання главі держави спеціально обладнаних літака і вертольота, автомобілів, охорони, медичного та санаторно-курортного обслуговування.

  Крім цього передбачається скасування положень про збереження за президентом після виходу у відставку посадового окладу, медичного та санаторно-курортного обслуговування, надання йому державної дачі, транспорту та охорони.

  Також уряд пропонує скасувати 2 постанови президії Ради УРСР, якими за колишніми головами Ради УРСР і головами Ради Міністрів УРСР закріплювалися держдача, транспорт, медобслуговування і 70% окладу.

  Разом з тим у проекті постанови відсутні пропозиції щодо скасування або зміну пізніших законів і підзаконних актів, якими регулюються питання забезпечення та обслуговування вищих посадових осіб.

  У пояснювальній записці до проекту зазначається, що його прийняття дозволить скасувати пільги вищим посадовим особам, які не передбачені чинним законодавством, проте не уточнюється, які саме.
  Попередній матеріал
  В Сумах попрощались із загиблим від міни терористів офіцером "Беркуту"
  Наступний матеріал
  Кількість жертв аварії у московському метро зросла до 20
  Loading...