5.ua

Кримські татари вимагають реалізації права на національне самовизначення

  Голова Верховної Ради України та в.о. президента Олександр Турчинов доручив парламентським комітетам парламенту якомога швидше опрацювати звернення Меджлісу кримськотатарського народу та внести відповідні пропозиції. Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

  Зокрема повідомляється, що у зверненні кримськотатарський народ підтверджує визнання України як суверенної і незалежної держави в існуючих кордонах та рішуче засуджує акт агресії з боку Російської Федерації та анексії Криму. Також Меджліс не визнав кримський референдум, який пройшов 16 березня.

  Крім того, у зверненні наголошується на тому, що реалізація права кримськотатарського народу на самовизначення на своїй історичній Батьківщині повинна здійснюватися у складі суверенної і незалежної України, йдеться в повідомленні прес-служби Верховної Ради.

  Також Меджліс кримськотатарського народу і його глава Рефат Чубаров закликають парламент та інші вищі органи державної влади України негайно і спільно з ООН, ОБСЄ, Радою Європи, Європейським Союзом забезпечити "вільне волевиявлення на здійснення кримськотатарським народом невід'ємного права на самовизначення на своїй історичній території - в Криму".

  Фото crimea.vgorode.ua

   

  Попередній матеріал
  Сурков: санкції США це свого роду політичний "Оскар"
  Наступний матеріал
  Сім'ї українських військових виганяють з відомчих квартир у Криму
  Loading...