Фото vestikavkaza.ru

У США та Раді Європи Порошенка вже назвали "обраним Президентом України"

  Сайт Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США оприлюднив заяву голови комітету Еда Ройса, у якій він привітав Петра Порошенка з обранням Президентом України.

  Окрім того, привітав Україну з обранням нового голови генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Яґланд.

  У неділю ввечері Торбйорн разом із привітаннями заявив, що " «цей чіткий мандат, висловлений громадянами, має стати важливим етапом на шляху вирішення політичної кризи в Україні, що є членом Ради Європи", передає Радіо Свобода.

  "Я вірю, що новий президент буде діяти рішуче, задля відновлення миру і демократії в державі. Він може розраховувати на Раду Європи, яка продовжуватиме підтримку Україну на шляху реформ, зокрема реформ Конституції", – заявив генсек Ради Європи.

  У свою чергу, в Комітеті із закордонних справ Палати представників Конгресу заявили, що "ці вибори є переконливою перемогою української демократії та великим провалом зусиль Путіна розділити країну".

  "Проголосувавши сьогодні, українці в усіх регіонах показали свої відданість єдиній, незалежній та демократичній Україні", - сказав голова комітету, передає Голос Америки.

  Ройс також заявив, що Петро Порошенко справив на нього сильне враження під час особистої зустрічі.

  "Коли я зустрівся минулого місяця із новообраним президентом Петром Порошенко, я був вражений його поглядами на розбудову країни, включно з давно назрілими та критично необхідними реформами покликаними подолати корупцію та сприяти економічному росту та національній єдності. Слова мають стати ефективними діями. Під час нашої зустрічі я запевнив Порошенка, що США будуть і надалі підтримувати Україну у її боротьбі із викликами на шляху до майбутнього", - йдеться у заяві.

  Нагадаємо, за даними екзит-полу Петро Порошенко перемагає на президентських виборах у першому турі, набравши 55,7% голосів.

  Попередній матеріал
  Луценко: на Донбасі – 20 тисяч озброєних терористів
  Наступний матеріал
  На Луганщині бойовики викрали двох журналістів
  Теги:
  Loading...