5.ua

Передостаннє опитування від КМІС: Порошенко – 34% голосів

  34 відсотки українців на президентських виборах готові проголосували за Петра Порошенка. Таку цифру озвучили у Київському міжнародному інституті соціології.


  Це передостаннє соціологічне опитування напередодні 25 травня. Згідно з отриманими даними, на другому місці в рейтингу – Юлія Тимошенко. 6 відсотків готові проголосувати за її кандидатуру на посаду президента, 4 відсотки підтримують Сергія Тігіпка, стільки ж Анатолія Гриценка. Трохи менше – близько 3-х відсотків – віддали б голос за Олега Ляшка та стільки ж – за Михайла Добкіна. 2 відсотки українців готові проголосувати за Ольгу Богомолець, 1 – за Олега Тягнибока. Хоча соціологи попереджають: ці дані не враховують відсоток українців, які ще не визначились, як голосувати та чи взагалі брати участь у волевиявленні.

  Гендиректор КМІС Володимир Паніотто зробив такий прогноз: "Якщо імітувати вибори, тобто вважати, що ті, хто не визначився, проголосують так само як і ті, хто визначився чи взагалі не прийдуть, тоді Петро Порошенко – 55 відсотків, Тимошенко – 10, Тігіпко – приблизно 7, Гриценко – 6,5, Ляшко – 5, Добкін – 4, Симоненко – теж 4, Богомолець – 3,5, і Тягнибок – 1,6 десятих. Якщо ті, хто не визначився, прийдуть і проголосують за Добкіна – хоча б 10 відсотків з тих 32-х, що не визначились, за Добкіна чи за Тігіпка – то в першому турі Порошенко навряд чи пройде".
  Попередній матеріал
  В метро в передмісті Сеулу стався вибух
  Наступний матеріал
  В Азербайджані джип протаранив автобус з українськими спортсменами
  Теги:
  Loading...