5.ua

Партії-переможці "виборів-2014" прозвітувались у ЦВК про агітаційні витрати з виборчих фондів

  Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" мала у своєму розпорядженні найбільший виборчий фонд на дострокових виборах до Верховної Ради України, які відбулися 26 жовтня.


  Про це йдеться в аналізі остаточних фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів партій, який було затверджено постановою Центральної виборчої комісії, яку оприлюднено 25 листопада.

  Так повідомлено, що виборчий фонд "Батьківщини" склав 109,4 млн грн., з яких 107,4 млн грн. становлять добровільні внески громадян. З цих коштів "Батьківщина"  до 29 жовтня витратила 96,3 млн грн. на оплату ефірного часу на телебаченні; 3,1 млн грн. - на радіо; 3,3 млн грн. - на виготовлення плакатів, листівок та інших агітаційних матеріалів.

  "Опозиційний блок" витратив на передвиборчу кампанію 106,4 млн грн., з них 12,9 млн грн. - добровільні внески. На рекламу в ЗМІ партія витратила понад 100 млн грн., зокрема, 93,2 млн грн. - на оплату ефірного часу; 5,6 млн грн.- радіо; 1,3 млн грн.- друкована агітація.

  У свою чергу партія "Блок Петра Порошенка" мала розпорядження  виборчим фондом у 97,4 млн грн. Партія витратила на оплату телеефіру 81,2 млн грн.; 5 млн грн.- на радіо; 1,9 млн грн.- на друковану агітацію.

  Виборчий фонд "Народного фронту" становив 93,6 млн грн. З цих коштів на телевізійні ефіри витрачено 71,7 млн грн.; 4,3 млн грн.- на радіо; 15,5 тис грн.- на друковану агітацію.

  "Радикальна партія Олега Ляшка" мала виборчий фонд в 73,3 млн грн. На телеефіри було витрачено 67,4 млн грн.; більше 5 млн грн. - на радіо; 31,3 млн грн.- на друковану агітацію.

  При цьому виборчий фонд "Самопомочі" склав 27,4 млн грн. Партія оплатила з нього вартість телеефірів на 22,9 млн грн.; 2 млн грн.- радіо;  514,1 тис грн.- друковані ЗМІ; виготовлення листівок, плакатів та інших агітаційних матеріалів -0,7 млн грн.

  Нагадаємо, дострокові вибори до Верховної Ради України відбулися 26 жовтня.
  Попередній матеріал
  Львівські школярі виготовляють маскувальні засоби для захисників Вітчизни
  Наступний матеріал
  За рік мобільний зв’язок буде на всіх станціях столичної "підземки" - КМДА
  Loading...