5.ua

На Черкащині заарештовано підозрюваного у підкупі виборців 198-го округу

  Прокуратура Черкаської області здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні за фактом надання виборцю неправомірної вигоди за голосування за окремого кандидата на виборах, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.


  Про це 17 листопада повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

  Встановлено, що член виборчого штабу одного з кандидатів у народні депутати України по 198 виборчому округу з метою підкупу виборців на позачергових виборах народних депутатів до Верховної Ради України залучив особу, яка мала підшукати осіб для голосування за певного кандидата за винагороду в сумі 150 грн. У подальшому, пересвідчившись, що зазначена особа знайшла 14 громадян, згодних проголосувати за вказаного ним кандидата, член виборчого штабу кандидата в депутати передав 2000 грн для надання виборцям неправомірної вигоди за голосування.

  За результатами проведених слідчих дій цю особу затримано.

  На підставі зібраних доказів їй повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України (підкуп виборця, учасника референдуму).

  "Придніпровським районним судом м. Черкаси задоволено клопотання прокурора про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 36 540 грн", - підкреслено у повідомленні ГПУ. 

  Досудове розслідування триває.
  Попередній матеріал
  Українські війська під Маріуполем відбили чергову атаку терористів
  Наступний матеріал
  Human Rights Watch фіксує посилення репресій проти інакомислячих у окупованому Криму
  Loading...