5.ua

Янукович: сьогоднішній день має бути поза політикою [відео]

  Голова держави наголосив, що кожен може мати різні погляди та по-різному трактувати події минулого. Однак політизація будь-яких, передусім, історичних тем, на його думку, неприпустима. Адже політичні спекуляції спричиняють напругу у суспільстві, роз’єднують людей і заважають консолідації громадян, яка надзвичайно потрібна Україні - наголосив Президент.

  Віктор Янукович, Президент України: «Ми повинні відкинути усі політичні дискусії та бути єдиними. У цей скорботний день нас усіх об’єднує пам`ять про загиблих співвітчизників, сьогоднішній день має бути поза політикою. Ми сумуємо, але ми відчуваємо і гордість за наш народ. Він зумів вистояти, незважаючи на весь трагізм тієї важкої доби».

  Трагічні події в Україні 32-33-го років, які, за різними підрахунками, забрали від 5-ти до 9-ти мільйонів життів, згадуватимуть сьогодні також у 47-ми державах світу. 5-й канал сьогодні проводить телемарафон «Голодомор – геноцид українського народу». Буде представлений історично-документальний цикл програм. Як, чому і навіщо організовували масштабний голод у 32-33-го роках аналізуватимуть експерти, які о 17:30 завітають до студії 5-го каналу.

   

   

  Попередній матеріал
  Україна вшановує роковини Голодомору
  Наступний матеріал
  За ніч в Україні сталось 2 аварії на залізничних переїздах
  Теги:
  Loading...