5.ua

Італійський художник відобразив Голодомор у графічній новелі [відео]

  Два роки він мандрував Україною та спілкувався з людьми, що пережили Голодомор. Ці свідчення настільки вразили митця, що він створив збірку графічних історій за мотивами розповідей очевидців та документальних свідчень. Сам автор зізнається, що ніколи не вважав комікс суто комедійним чи розважальним жанром. І мріє видати свій твір ще й українською мовою. А перші читачі збірки переконані – багатьом молодим європейцям ця книга відкриє очі на трагедію 1932-33 років.

  Ігорт, автор збірки: «У своїй праці я даю можливість заговорити тим, кому все життя закривали рота. Сьогодні Європа та Україна повинні зробити чіткі висновки щодо Голодомору. Треба назвати винних у трагедії та потерпілих, щоби подібне ніколи не повторилося».

  Олег Колотай, художник: «По-перше, це була несподіванка, бо Голодомор на Заході – це невідома річ. Починається помаленьку відкриватись завіса цього явища. Але дуже дивно було, що комікси. Тобто, така трагічна сторінка подається, як комікси. Думаю, що це добре для молоді, яка не так багато зараз читає, а більше дивиться та розглядає малюнки». 

   

   

  Попередній матеріал
  Свідки Голодомору 1932-33 рр. – Луганськ [відео]
  Наступний матеріал
  В Японії стартувало престижне автошоу
  Теги:
  Loading...