Узяти на поруки двох затриманих активістів Євромайдану готові поважні львів’яни

  Узяти на поруки двох затриманих активістів Євромайдану - Олексія Салигу та фотографа Мар’яна Гавриліва – готові поважні львів’яни. Під відповідним письмовим зобов’язання свої підписи залишили більше ста громадських діячів, депутатів і журналістів. Олексій Салига та фотограф Мар’ян Гаврилів родом зі Львова. Останній - із численними травмами після побиття силовиками на Грушевського - перебуває в столичній лікарні, йому закидають організацію масових заворушень.

   

  Сьогодні прокуратура Києва внесла до райсуду столиці клопотання щодо пом’якшення запобіжного заходу Гариліву - з тримання під вартою на домашній арешт. А от Олексій Салига – у Лук’янівському СІЗО, йому інкримінують хуліганство та опір міліціянтам під час заворушень 22 січня. Суд у справі Олексія Салиги призначений на 13-те лютого, Мар’яна Гавриліва – на день пізніше.

  Дзвенислава Калинець-Мамчур, проректор ЛНУ імені Івана Франка: «Я є проректором Львівського університету імені Івана Франка. І це наш студент, який закінчив. І я вважаю, наш це студент чи хтось інший, всі ці молоді люди є герої. І ми повинні допомогти їм і їхнім родинам. Підтримати в цей час».

  Андрій Садовий, мер Львова: «Для мене велика честь написати заяву, щоб взяти на поруки наших хлопців, які зараз перебувають в ув’язненні. І я дякую всім небайдужим львів’янам, які погодилися сьогодні прийти і написати цю заяву. Ми повинні дбати про кожного. Ніхто не має бути покинутий чи залишений без уваги».

  Попередній матеріал
  Виставка бельгійського художника відкрилась у «ПінчукАртцентрі»
  Наступний матеріал
  Шевченко: на позачерговому засіданні Парламенту може бути створена нова більшість
  Теги:
  Loading...