Тепер ДАІ звинувачує Автомайдан ще й у наїзді на інспектора

  До однієї з автівок підійшов працівник ДАІ аби пояснити – такі дії суперечать правилам дорожнього руху. Однак, за словами правоохоронців, водій зробив різкий маневр ліворуч, протягнув ДАІ-шника по проїжджій частині та попрямував у напрямку Золотих воріт. Там пересів в іншу автівку й зник з місця пригоди.

  Утім, активісти Автомайдану та свідки події запевняють – то була провокація з боку ДАІ-шника. За їхніми словами, той підійшов до авто, що рухалося із низькою швидкістю, і впав, удавши, нібито його збила машина. Інформація про наїзд на працівника ДАІ внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. Постраждалого ушпиталили, натомість, активіста Автомайдану розшукують.

  Дмитро Булатов, співорганізатор Автомайдану, свідок подій: «Мы ехали одной из первых машин, к нам заглянул майор, сказал, что если вы будете ездить колонной, то у вас будут большие проблемы. Я успел снять его на «Айпед». Потом одна из машин – «Тойота Хайлендер» ехала – он прыгал на эту машину, цеплялся за нее. После этого он упал на землю, он пытался отломать зеркало. Это видно на видео. Это была четко спланированная провокация против Автомайдана».

  Максим Касьянов, активіст Автомайдану, свідок події: «На Софиевской площади сотрудник ДАИ, находясь на проезжей части, прыгнул на машину «Тойота», джип. Отломал зеркало, прокатился вдоль машины, упал на землю и, изобразив тяжелую травму ноги, доковылял до машины».

  Ольга Білик, речник МВС Києва: «Я думаю, що недоречно казати про те, що працівник ДАІ кинувся під колеса. Ви самі розумієте, що, в принципі, людина досвідчена, це майор міліції. І я не думаю, що заради якихось провокацій чи ще чогось він чинив би такі дії».

  Попередній матеріал
  Донецьким майданівцям нищать майно та допитують у міліції та податковій [відео]
  Наступний матеріал
  Нова хвиля заворушень у Єгипті
  Теги:
  Loading...