5.ua

Столичний Євромайдан: ніч 7-ма [відео]

  Ані політиків, ані політичних гасел з імпровізованої сцени біля Стели Незалежності не чутно. Між піснями лише лунає лаконічне

  Перший студент: «Україна - це Європа».

  Другий студент: «Приєднуйтесь до нас!»

  На Майдані запальні танці усю ніч. Утім, український репертуар дещо розбавили закордонними хітами. Головна площа країни - не дискотека, переконує молодь. Пояснюють, танцюють, співають та водять хороводи щоби зігрітися. Мороз студентів-євроінтеграторів не лякає, як і майбутнє. Та воно поки що туманне.

  Дещо дивну поведінку з боку людей, які представляються координаторами і охоронцями європорядку, помічаємо у наметі, де можуть грітися усі охочі. Знімати тут забороняють.

  Потому з намету намагаються виштовхати силою. Усе, мовляв, через втому. Більш привітні дівчата надворі пригощають усіх охочих гарячими напоями та їжею. На кухні просто неба вистачає усього. Чай небайдужі пропонують і правоохоронцям, які стережуть огорожу ковзанки та ялинки. Цієї ночі міліції на Майдані чергує у рази менше, ніж зазвичай. І вже під ранок, як і зазвичай, активісти почали трохи розходитися, щоби з новими силами повернутися увечері.

  Ксенія Дворнікова, Орест Пона, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Організатори мітингу запрошують українців на європобачення на Майдані Незалежності [відео]
  Наступний матеріал
  На львівському Євромайдані стався неприємний інцидент
  Теги:
  Loading...