Роз’яснювальні листівки щодо мети Євромайдану розповсюджують луганські активісти,

  Роз’яснювальні листівки щодо мети Євромайдану - розповсюджують луганські активісти, кажуть, у такий спосіб вирішили донести містянам інформацію, за що саме стоять люди на Майдані Незалежності. У листівках зазначено - роблять таке не на підтримку якихось політиків, а проти чинної влади, і - за демократичні цінності та достойне життя. Євромайдан на Луганську влаштовують традиційно біля пам’ятника Тарасу Шевченку, сьогодні зібралися із півсотні активістів. Аби привернути увагу містян - розгорнули п’ятдесяти-метровий прапор України.

   

  Світлана Радкевич, активіст громадського Євромайдану: «Мне пришла в голову мысль, что не может быть такого, что у нас в городе настолько люди равнодушные и жестокие которые требу ют убивать людей. Поэтому я подумала, что кто-то сей час сидит дома и думает точно так же но он не знает куда выйти, что делать, как действовать и мы решили распространить именно уже выйти в оф-лайн и распространить эту информацию. Где мы собираемся почему мы собираемся».

  Олена Тигора, учасниця акції: «Я считаю, люди которые стоят на Майдане их нужно поддержать. А у нас в Луганске такие забитые кажется как в лесу живут, нет никакой информации. Не надо президенту доводить народ до такого состояния. Два месяца народ мирно стоял, нормально, просили сделали. Так вместо того чтоб нормально все сделать путем».

  Попередній матеріал
  Посаду прем’єра Яценюку запропонував Янукович
  Наступний матеріал
  Від електрики відімкнули ТЦ "Пасаж" у Дніпропетровську де транслювали "5 каналу"
  Теги:
  Loading...