5.ua

Помер облитий з водомета євромайданівець [відео]

  Рідні чоловіка запевняють – недугу він підхопив у Києві під час сутичок на Грушевського. Тоді Богдан Калиняк потрапив під міліцейський обстріл з водомета. Активіст на київському Євромайдані перебував від початку. Був і на барикадах – допомагав пораненим, залишався на нічні чергування. Поховали Богдана Калиняка на цвинтарі в рідному місті Коломиї. Попрощатися з активістом прийшло багато людей. Сьогодні у місті оголосили День жалоби.

  Галина Магаш, подруга Богдана Калиняка: «Коли це сталося – ніхто не міг повірити. Це така людина, навіть не можу вам передати, який тягар, як тяжко в душі за це».

  Марія Іванишин: «Його віра у те, що Україна буде незалежна, він своє життя віддав за Україну і за то, щоб наші діти, наші внуки жили в кращій державі, за яку він в Києві був 2 місяці, стояв на Майдані, боровся».

  Володимир Козловський, товариш Богдана Калиняка: «Я його привіз сюда до Коломиї, я думав, може пройде йому та хвороба, те все. Не сталося. З життя пішов найкращий друг, патріот України. Він не відчував хворобу, в таких емоціях, коли переживаєш – він хворобу не відчував. Він хотів якнайкраще зробити для нашого наметового містечка. Він весь час був в русі, збирав навіть ті окурочки, він кожного заставляв робити порядки».

   

  Попередній матеріал
  Маріуполь замело – рух транспорту обіцяють відновити увечері
  Наступний матеріал
  Харківські регіонали одягли футболки «Беркуту» [відео]
  Loading...