5.ua

МВС: Булатова захопили на Троєщині 22 січня [відео]

  Провести слідчі дії з активістом міліціонерам не вдалося. Медики наполягли, що Булатову треба відпочити. Силовики вже порушили кримінальне провадження за фактом викрадення людини.

   

  Валерій Мазан, т.в.о. начальника ГУ МВС в м. Києві: "22-го числа неизвестные ударили его по голове на одной из улиц жилмассива Троещина города Киева, посадили в неустановленный автомобиль и увезли в неустановленное место, где он находился до 30-го числа. В эту же ночь, после обнаружения потерпевшего - был осуществлен звонок по линии 102. Гражданин сообщил о месте нахождения автомобиля, на котором ездил перед этим гражданин Булатов".

  Нагадаємо, Дмитра Булатова шукали з 23 січня. Його соратники тоді заявили: активіст перед зникненням мав зустрітися з інформатором, який обіцяв повідомити важливі дані. Згодом автомайданівці пообіцяли винагороду в 25 тисяч доларів за допомогу в пошуку Булатова. Знайшли активіста учора ввечері у селищі Вишеньки поблизу Києва. За даними медиків, у Дмитра Булатова струс мозку, але кістки черепа цілі, та численні різані рани. Це дані томографії. Зараз він у київській клініці.

  Попередній матеріал
  Село на Херсонщині – 10 діб без електроенергії [відео]
  Наступний матеріал
  ДСНС: в снігових заторах – більше 600 авто і до 800 людей
  Loading...