5.ua

Майдан пережив рекордно холодну ніч [відео]

  Сьогодні температура в Києві опустилася до рекордних мінус 20-ти – мінус 22-х градусів морозу. Тож кількість євромайданівців, які лишалися усю ніч під сценою та поруч з наметовим містечком – суттєво зменшилася. Люди відігріваються гарячими напоями та стравами, які приносять кияни.

  Поповнюються й пункти, в яких змерзлі протестувальники можуть взяти теплий одяг. Мітингувальники наголошують – незалежно від закону про звільнення адмінбудівель, протестному Євромайдану потрібно мати штаб, де б зберігалася їжа, ліки та речі першої необхідності.

  Протестувальник: «Мінус... Мінус 21».

  Протестувальник: «Мороз, мороз на вусах. Штани теплі, куртки теплі, светр взяв. Ну не рассчитував на такий мороз, але так всьо нормально. Настрій добрий».

  Протестувальниця: «Приносять штани, приносять куртки, чоботи, взуття, отаке. То, що треба. Бо люди дуже мерзнуть».

  Протестувальниця: «Принесла пиріжки гарячі і принесла чай, чай гарячий з лимоном. Підтримати своїх українців. Люди дуже переохолоджуються, тому приходиться людям хоть трошки допомогти».

  Протестувальник: «Вообщє класно! В ноги холодно, а на душі – тепло. Обстановка, шо вона вообщє зігріває зсередини, не то, що з поверхні».

  Протестувальник: «Хоча б одно приміщення повинні лишити, щоб був склад, щоб були де продукти. Бо якщо лишуть це всьо на палатки – буде біда».

  Попередній матеріал
  В одному з районів Криму – надзвичайний стан через негоду
  Наступний матеріал
  У низці областей школярів відправили на «морозні» канікули
  Теги:
  Loading...