5.ua

Київський Євромайдан готується до акції «Євро-побачення» [відео]

  Столичний Євромайдан готується до акції «Євро-побачення», запланована вона на вечір на Майдані Незалежності, почнеться одночасно з самітом «Східного партнерства» у Вільнюсі.

   


  До стели Незалежності нині вже підходять усе більше активістів, які відстоюють європейський вибір України. За підрахунками кореспондентів «5 каналу», їх вже близько двох тисяч. Людей закликають бути обережними і не піддаватись на можливі провокації. Організатори акції просять столичних водіїв не їхати ввечері через центр міста, аби у серці української столиці могли зібратись якомога більше захисників євроінтеграції. Прийти на Майдан їх закликала зі сцени і співачка Руслана. 

  Руслана Лижичко, співачка: «Будь ласка, всі кому як вже сьогодні з планами, відкладайте свої роботи, відкладайте свої справи. Нема нічого важливішого зараз, ніж привести Україну в Європейський союз. Немає більш важливих справ, немає більш важливих справ. Приходь на Майдан».

  Єгор Соболєв, громадський активіст: «Треба показати європейським людям, дипломатам, керівникам країн, що багато людей в Києві вже зробили вступ до Євросоюзу. І ми хочемо, щоб сьогодні весь центр міста приєднався до Євросоюзу».

  Попередній матеріал
  Лідери української опозиції попросили ЄС продовжити місію Кокса та Квасневського [відео]
  Наступний матеріал
  Кокс закликав залишити двері в Європу відчиненими перед Києвом [відео]
  Теги:
  Loading...