5.ua

Івано-франківський майдан не вірить закону про амністію [відео]

  Про це заявив керівник Прикарпатського штабу національного спротиву Василь Попович. Також не здають своїх позицій і охоронці барикад. Попри ухвалений учора закон, звільняти приміщення Івано-Франківської обласної адміністрації ніхто і не думає. Радше навпаки: у списку охочих долучитися до лав загонів самооборони – уже 4 сотні. Активісти кажуть – затриманих побратимів шкодують, але гаранту, який замислив політичні репресії, уже не вірять. Залишити захоплені приміщення готові лише після виконання усіх їхніх вимог.

  Василь Попович, керівник Івано-Франківського обласного штабу нацспротиву: «В жодному разі ми не будемо звільняти обласну раду. Режим сьогодні не в тій ситуації, щоби нам диктувати умови. Найперше, він має випустити і гарантувати недоторканість усім учасникам протесту. А вже тоді можна говорити про якісь дальше поступки».

  Андрій, протестувальник: «Не будем розходитися. Будем сидіти, поки влада вся не піде. Вони брешуть, вони не будуть це всьо робити. Бо коли всьо розрушиться, вони більшу владу получать».

  Володимир, протестувальник: «Цей закон – так би мовити, фікція. Де гарантія, що вони звільнять якраз активістів? Мені здається, що ми просто очистимо споруди, а вони, можливо, ще більше заарештують і просто, як завжди, піде судовий апарат, просто закрутить і нікого не звільнять».

  Попередній матеріал
  Медики просили силовиків більше по них не стріляти [відео]
  Наступний матеріал
  На Луганщині зупинили навчання – мороз сягнув 31 градуса
  Loading...