5.ua

Депутати Івано-Франківської облради виїхали до Києва [відео]

  Понад півсотні обласних обранців їдуть до столиці автобусом, решта, обіцяють, під’їдуть ще протягом дня. Замість ділових костюмів, вони вдягнулися в спортивний теплий одяг, прихопивши з собою елементи захисту: каски, наколінники та ліхтарі. У Києві планують провести позачергову безстрокову сесію разом із колегами Львівської та Тернопільської облрад. На термінову мобілізацію до столиці депутатів спонукали події останньої ночі на столичному Майдані. Депутати також везуть теплий одяг, який іванофранківці передали мітингуючим на Євромайдані у столиці, а також 70 кілограмів меду від прикарпатських пасічників.

  Олександр Левицький, заступник голови Івано-Франківської обласної ради: «Рішення про те, що ми будемо проводити позачергову сесію у Києві прийняли учора, ми мали намір це зробити у п’ятницю, але з огляду на ці події. Ми зрозуміли, що це мусить бути невідкладно».

  Сергій Адамович, депутат Івано-Франківської обласної ради: «Те, що відбувається в Україні - це повне беззаконня. Це не було і не повинно більше бути. Сьогоднішня ніч показала, що у влади немає взагалі жодних меж, жодних обмежень і ситуація критична».

  Сергій Федорців, депутат Івано-франківської обласної ради: «Що з собою взяли? - Каску, наплічник, наколінники, всяке буває. Я і мої товариші, ми схильні вже навіть до якихось активних дій, я не кажу когось бити, але плечем тримати барикаду - то однозначно».

  Попередній матеріал
  Нуланд сказала Януковичу, що США засудили рішення української влади про розгін Майдану [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція озвучила умови, після виконання яких Євромайдан піде на переговори із владою [відео]
  Теги:
  Loading...