5.ua

6-х «в'язнів Грушевського» відпустили з-за ґрат під домашній арешт [відео]

  Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід всім активістам на домашній арешт, зокрема – Юхиму Дишканту та Дмитру Москальцю. Їх підозрюють в участі у масових заворушеннях. Активістів, яких підозрюють в участі у масових заворушеннях, затримали 20 січня на вулиці Грушевського правоохоронці. Вони ж і засвідчили, що саме ці хлопці є організаторами заворушень у центрі столиці. Така версія слідства. Натомість, самі підозрювані та їхній захисник стверджують – Дмитра Москальця та Юхима Дишканта затримали невідомі у цивільному на вулиці Лаврській, після чого відвезли їх до міліції. Хто саме були ті люди – у прокуратурі не знають.

  Олександр Москалець, батько Дмитра Москальця: «Хлопці дочекались першої електрички, зайшли в метро – це все зафіксовано на камеру – і в ці години, їм кажуть, що вони були на Грушевського. Вони пройшли, вийшли на «Арсенальній», на Лаврську, і їх перестріли. Такий натовп йшов». 

  Андрій Іванець, захисник Дмитра Москальця та Юхима Дишканта: «Їх затримали 20 січня приблизно о 6:30 ранку, коли вони йшли додому зранку, на вулиці Лаврська в місті Києві. Нами були отримані речові докази, які беззаперечно вказують на ці обставини, підтверджують покази хлопців та спростовують покази свідків, якими є співробітники «Беркуту»».

  Іван Ладний, прокурор: «Дана версія перевіряється в ході досудового розслідування. Вже направлено запит до метрополітену щодо надання відеозаписів».

  Попередній матеріал
  Регіонали не хочуть повертатись до Конституції-2004? [відео]
  Наступний матеріал
  Рівненські регіонали створили об’єднання «Європейський вибір»
  Теги:
  Loading...