5.ua

50 водіїв, які Автомайданом їздили на Межигір’я вже покарані Фемідою [відео]

   

  Ольга Лугова, учасник Автомайдану: «За наявності такого протоколу мою хазяйку можуть позбавити права керування мною на строк від 4 до шести місяців».

  У ситуації, коли Ольгу Лугову фактично позбавили прав, вона не сумує. Свідчення цьому - жартівливе звернення від імені її автівки, наклеєне на заднє скло. На цьому автомобілі вона вирушила в незабутню поїздку до Межигір’я, за яку тепер доводиться платити.

  Ольга Лугова - одна з півсотні активістів Автомайдану, у якої суди першої інстанції уже відібрали права. Юристи, які, допомагають активістам відстоювати права - і громадянські, і водійські, стверджують - суди упереджені. Їхні рішення базуються на єдиному доказі - рапорті інспектора ДАІ. Обставини складання рапортів викликають багато запитань. Зокрема, три, складені інспектором Козаком, мають три абсолютно різні підписи. Деякі даішники, кажуть адвокати, 29 грудня демонстрували трудовий героїзм.

  Роман Маселко, адвокат: «Можна дати медаль за продуктивність інспектору Прохорчуку, який о 12.30- зупинив мінімум 10 автомобілів».

  Того ж дня даішники демонстрували особливу спритність.

  Роман Маселко: «Він о 12-30 був на 14 кілометрі і в цей же час - на 20 кілометрі».

  Якщо вірити рапортам, на дорозі інспектори виходили великими компаніями.

  Роман Маселко: «Дуже цікавий факт. Я його назвав мітинг інспекторів на Богатирській, 32».

  Хоча дані відеореєстраторів свідчать - там чергував лише один міліціонер. Та й той нікого не зупиняв. Водії та їхні адвокати свідчать - дорогою на Межигір’я даішники не намагалися зупинити жодну автівку. Чому ж у рапортах все навпаки - Державтоінспекція коментувати відмовляється.

  Олександр Зубенко, начальник відділу профілактичної роботи  департаменту ДАІ: «Я не могу коментировать заявления, прозвучавшие сегодня а давать им правовую оценку. Необходимо рассматривать каждый случай конкретно. Если есть сомнения в действиях сотрудников ГАИ, водлитель может их обжаловать в вышестоящей инстанции,прокуратуре и суде».

  А поки що суди на підставі сумнівних рапортів запустили конвейєр з відбирання водійських прав, скаржаться автомайданівці. На всі інші аргументи Феміда не зважає.

  Ніла Зеліч, учасник Автомайдану: «Суд не принял во внимание, что у меня двое детей, я работаю, а младший ребенок у меня инвалид».

  Олександр  Зубенко: «Сотрудники ГАИ работают исключительно в правовом поле».

  Ольга Лугова, яка навіть не їхала вулицею, на якій начебто не зупинилася на вимогу інспектора, знає - іншим активістам Євромайдану пощастило значно менше.

  Ольга Лугова: «Так как фабрикуются дела по лишениям прав,так точно фабрикуются и по избиениям».

  Наталія Жижко, Сергій Клименко, Олена Сорокіна, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Українця, який намагався захопити літак Харків-Стамбул затримали турецькі правоохоронці
  Наступний матеріал
  У Горлівці на час ожеледиці дороги посипають вугільним шлаком [відео]
  Теги:
  Loading...