5.ua

4-х активістів Майдану столичний суд посадив під домашній арешт [відео]

  Справу іще одного розглядають у ці хвилини. Прокуратура клопотала пом'якшити запобіжний захід усім активістам, бо знайшла докази, що ці люди не є суспільно небезпечними. На судове засідання обвинувачених не доставляли – адже багато з них перебувають на лікуванні після побиття спецпризначенцями. Зокрема, в одного з них – Артура Ковальчука – численні забої та струс головного мозку. Його адвокат назвав сьогоднішнє рішення суду «перемогою».

  Ігор Федоренко, адвокат Артура Ковальчука: «Це велика перемога у даній справі. Це саме головне для особи – вона отримує свободу. Особа має вільно пересуватися по місту вдень і працювати на робочому місці, але повинна з 20-ї години вечора до 7-ї години ранку перебувати вдома за своїм місцем проживання».

  Валентина Ковальчук, мати Артура Ковальчука: «То там йому ж треба продовжити лікування. Що ж, ми його переведемо з одної лікарні в другу. В нього і страховка є, то ми переведемо його в другу лікарню».

  Микола Ковальчук, батько Артура Ковальчука: «Я буду дуже радий його бачити. Без сумніву, я скажу: синок, я рад за тебе і горжуся тобою».

  Попередній матеріал
  Євромайдан не збирається звільняти адмінбудівлі [відео]
  Наступний матеріал
  Маріуполь замело – рух транспорту обіцяють відновити увечері
  Loading...