5.ua

30 тис активістів сьогодні вдень мітингували у Львові [відео]

  Тридцять тисяч активістів сьогодні вдень мітингували у Львові, були це переважно студенти, які влаштували ходу середмістям - йшли від своїх вишів до пам’ятника Шевченку із прапорами України та ЄС.

  Нині біля Кобзаря на львівському Євромайдані залишаються зо 5-ть тисяч активістів. Кажуть, побоюються провокацій, адже відмовляють політичним партіям у долучені до їхньої акції. Пояснюють: вона не протестна, а євроінтеграційна, партійці ж просто начебто хочуть пропіаритися за рахунок студентів.

  Перший студент: «Ми прийшли сюда боротись за Україну. Хочемо в ЄС. Боремось. Боремось до останнього, будем боротись до останнього».

  Другий студент: «Я не хочу бути рабом, як казав Шевченко. Шевченко боровся щоб ми були вільні. А щас виходить те що ми демократична держава, а нібито влада обирає що робити що вона хоче. студенти хочуть у Європу».

  Євген Филипець, співорганізатор акції: «Ми централізовано рухали студентів З навчальних закладів до центру міста. Відповідно зараз у нас тут є величезна кількість студентів. Але дійшла до нас така інформація що багато провокаторів. Проте ми наголошуємо студентам кожної години, щоб вони не піддавалися різним провокаційним діям».

  Попередній матеріал
  За євроінтеграцію виступили депутати Івано-Франківської облради [відео]
  Наступний матеріал
  Біля Кабміну комунальники розпочали ремонт дороги
  Loading...