5.ua

ЗМІ: У прокуратурі назвали людину, яка подарувала Януковичу золотий батон

  Людиною, яка подарував екс-президенту України Віктору Януковичу масивне прес-пап'є у вигляді хлібного батону в натуральну величину вагою у 2 кілограми та виконане з золота, є президент ПАТ "Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе" Володимир Матвійович Лук'яненко. Про це стало відомо в результаті вивчення документів у резиденції колишнього глави держави "Межигір'я".

  Про це заявив старший слідчий Генеральної прокуратури Ігор Слободяник у коментарі журналістам.

  Слідчий зокрема розповів, що під час опису майна в резиденції "Межигір'я"  у записах начальника охорони об'єкта Костянтина Кобзаря був виявлений список подарунків, вручених Віктору Януковичу в день його народження 9 липня 2013 року. Серед іншого, в документі зазначено, що золоте прес-пап'є "батон" подаровано Януковичу саме Володимиром Лук'яненко.

  Слободяник також заявив, що вилучені документи прийняті на вивчення Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України. Сам Володимир Лук'яненко пообіцяв прокоментувати факт подарунка кореспонденту "Коментатора" по телефону, попросивши передзвонити йому через кілька хвилин, однак потім його телефон виявився поза зоною доступу.

  Як відомо, золотий батон у натуральну величину та інші вироби з золота були виявлені у "Межигір'ї", відразу після втечі Віктора Януковича у лютому

  Цієї весни макети цього батону стали новим київським сувеніром,я кий продають на вулицях туристам.

  Попередній матеріал
  У Вінниці прокуратура змогла повернути державі дитячий Центр туризму
  Наступний матеріал
  У Донецьку бойовики підірвались у замінованих складах зброї Нацгвардії
  Теги:
  Loading...