5.ua

Євромайдан відвідали посадовці та діаспоряни з Канади

  Із огляду Майдану Незалежності розпочала свій візит канадська делегація. До мітингарів завітали представники парламенту, української діаспори та голова канадського МЗС – Джон Берд.

  Делегація вшанувала пам’ять жертв загиблих героїв Небесної сотні. Із собою дипломати та парламентарії принесли квіти та свічки. Очевидці подій розповіли їм обставини трагічних подій останніх тижнів та показали місця, де відбувалися найзапекліші протистояння. Чільник канадського МЗС заявив, що вражений тим, як змінився Майдан. Востаннє у Києві Джон Берд був 2 місяці тому. Дипломат наголосив – його держава буде усебічно підтримувати зміни, які відбуватимуться в Україні.

  Джон Берд, міністр закордонних справ Канади: «Звичайно, Канада хоче надати повну підтримку новому уряду, підтримати його на шляху до демократії та виборів, підтримати економічні потреби. Саме тому ми тут – для переговорів, оскільки Канада хоче брати активну участь у розбудові майбутнього України. Я вірю, що це велика країна і на неї чекає величне майбутнє. Щодо проблеми в Криму, ми поважаємо цілісність території України і вважаємо, що дуже важливо підтримувати права національних меншин. Ми упевнені, новий уряд прагне створити країну, в якій знайдеться місце для всіх громадян».

  Попередній матеріал
  Партію Навального зареєстрував російський Мінюст
  Наступний матеріал
  Путін декларує готовність допомогти Україні, а особливо – Криму
  Теги:
  Loading...