5.ua

Янукович знову заявив, що він – президент, а Межигір’я – не його

  В усьому Межигір’ї Віктору Януковичу належить лише один будинок, решту він орендував – так він пояснив розкіш резиденції у Нових Петрівцях на прес-конференції у Ростові-на-Дону.

  На запитання журналістів Янукович пояснив – 15 років тому оселився у Межигір’ї на запрошення президента Кучми, потім викупив будинок, а ставши президентом, орендував решту території у неназваних іноземців і почав там ремонт.

  Віктор Янукович: «Я являюсь владельцем дома, 620 квадратных метров, там, в Межигорье. Я живу в этом доме с 1999 года, после того, как на меня было покушение в гостинице «Национальная». Он очень старый, его нужно было ремонтировать. Я его отремонтировал, и я за этот дом заплатил своими деньгами, которые у меня были задекларированы. Я продал все, что у меня было в наличии в то время, и заплатил 3 миллиона 200 тысяч долларов за этот дом».

  Також Янукович сказав, що досі вважає себе легітимним президентом України, однак змушений був тікати у Росію через погрози йому та його близьким. Усі рішення українського парламенту вважає незаконними і такими, що ухвалюються під тиском екстремістів.

  Попередній матеріал
  Полторак керуватиме внутрішніми військами МВС
  Наступний матеріал
  Швейцарія оприлюднила список чиновників-корупціонерів, яким заблокували рахунки
  Теги:
  Loading...