5.ua

Віче на Майдані почалось із традиційного молебню за Україну

  Всеукраїнське віче розпочалось на Майдані Незалежності. Люди очікують почути від можновладців чіткий план урегулювання кримської кризи. На головні площі країни дедалі більшає людей.

  Долучитися до Віча вирішили як мешканці західних регіонів, так і східних областей. Люди заявляють – вони не хочуть нового кровопролиття. Свої звернення більшість із них адресує чільнику Росії – Володимиру Путіну. На думку простих українців – саме він є ключовою фігурою, яка почала – та може зупинити конфлікт в автономії та східних областях країни. Водночас, українська влада має заявити сьогодні послідовні кроки, які унеможливлять військову російську інтервенцію – наголосили присутні.

  Учасниця акції: «Крові достатньо, тільки повинні вплинути на керівництво Росії і на Путіна, щоби він забрав війська. Тому що коли не забере війська – почне проливатися кров. Цього не потрібно, тільки мирним шляхом. Але це повинна не тільки наша влада, а й повинна Європа, мені здається, весь світ».

  Учасник акції: «Майдану зараз треба зробити другий крок. Перший крок був – це повалення тирана. А другий крок треба зробити – це зупинення протистоянь та об’єднання України. Треба вже організовуватися і думати разом».

  Учасниця акції: «Я родилась в Архангельской области, для меня Россия – это моя мать, понимаете, но я сейчас не могу простить такие необдуманные поступки. Я плачу и приехала на Майдан поплакать из Днепропетровска. Хотела бы видеть очень разумных людей, чтобы им хватило не кулаков, а разума – найти такой диалог, такое волшебное, ключевое слово, чтобы все люди ему так низко поклонились и тогда это наши настоящие политики

   Песнь льда и пламени

  Попередній матеріал
  Сімферопольський аеропорт частково поновив роботу
  Наступний матеріал
  Німеччина подвоїть допомогу Україні – виділить ще 20 млн. євро
  Теги:
  Loading...