5.ua

Верховна Рада вирішила роззброїти незаконні збройні формування

  Верховна Рада зобов'язала МВС та СБУ роззброїти незаконні збройні формування у зв’язку із ситуацією в державі, загостренням криміногенної обстановки і провокаціями з боку іноземців на південні та сході України.

  За відповідну постанову проголосували 256 депутатів із різних фракцій та груп. Автор документа - лідер фракції Батьківщина Сергій Соболєв. Під час обговорення проекту постанови лунали пропозиції дати час в два тижні для добровільного роззброєння людям. Інші обранці говорили про те, що з ухваленням постанови нівелюється ймовірний законопроект про надання можливості людям носити зброю для самозахисту. Утім, це питання вирішили поки що відкласти й обмежитися тим, що міліція роззброюватиме озброєнних людей.

  "Український народ вимагає порядку.Хто носить зброю може бути лише у збройних силах, у Національній гвардії, Службі безпеки або в інших воєнізованих формуваннях”, - зазначив спікер парламенту та в.о. Президента України Олександр Турчинов

  “Я думаю, що це буде зайвий фактор прияйнття цього рішення, щоб потім жоден міліціонер, жоден представник Служби безпеки не роздумував, що йому робити коли на нього наставляють ствола або цим стволом користуються для пограбування банків, магазинів чи помешкань наших громадян”, - заявив голова фракції партії “Батьківщина” у ВР автор документу Сергій Соболєв.

  Документ був підтриманий також лідером фракції партії УДАР Віталієм Кличком. На думку Кличка з практикою вільного користування зброєю прямо на вулицях слід покінчити, тому що це створює поле для провокації з метою розколу України.

  Попередній матеріал
  Українка виборола "бронзу" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики
  Наступний матеріал
  В Литві почалися навчання військово-повітряних сил НАТО
  Теги:
  Loading...