5.ua

Верховна Рада створила комісію з розслідування фактів беззаконня відносно Автомайдану

  Верховна Рада прийняла постанову про створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) , яка буде займатись розслідуванням фактів переслідування активістів Автомайдану під час зимової Революції гідності в Україні. Про це повідомляється на сайті українського парламенту 17 квітня.

  Як зазначено в повідомленні, основними завданнями слідчої комісії будуть : розслідування законності складання працівниками ДАІ рапортів під час автопробігу до резиденції відстороненого президента Януковича та інших подібних акцій протесту з 21 листопада минулого року ; перевірка матеріалів адміністративних справ на наявність фальсифікацій; встановлення особистостей прокурорів, які відмовлялися реагувати на скарги Автомайданівці; проведення службової перевірки в ДАІ.

  "Також народні депутати мають намір розібратися із суддями, які могли приймати завідомо неправомірні рішення щодо учасників Автомайдану і співробітниками ДАІ, яким інкримінують витік інформації про персональні дані водіїв.", - сказано в повідомленні.

  За результатами перевірки ТСК доручено відзвітувати перед парламентом про можливих замовників і організаторів переслідування учасників Автомайдану минулої зими.

  Попередній матеріал
  Депутати-регіонали повертаються до парламенту, але на повернення Януковича не чекають
  Наступний матеріал
  На Великдень громадський спокій у Києві охоронятимуть 1300 правоохоронців
  Теги:
  Loading...