5.ua

В Одесі Євромайдан і Антимайдан зібрались у протилежних кінцях міста

  Одеський Антимайдан обіцяє збиратися на щоденні народні віча. Вони відбуватимуться на Куликовому полі – у протилежній до тамтешнього Євромайдану частині міста.

  Нині антимайданівців зібралося близько тисячі, тоді як на Євромайдан на Приморський бульвар прийшло вдвічі менше люду. Політичні опоненти вирішили приходити на свої мітинги без зброї та чорних масок. Антимайданівці виступили за проведення дострокових виборів у ради всіх рівнів. На Євромайдані вимагали люстрації влади та відставки голови Одеської облдержадміністрації.

  Віталій Свічинський, представник самооборони одеського Євромайдану: «Мы помним события, которые произошли возле обладминистрации и мы помним те жертвы, и самооборона Майдана – ее основной функцией является защита людей, собравшихся на мирный протест – и мы обеспечиваем эту защиту, средства защиты для тех людей, которые непосредственно охраняют периметр необходимы, поэтому мы не будем снимать амуницию».

  Антон Давидченко, лідер одеського Антимайдану: «В Одессе мы приняли решение, что милиция будет выходить на патрулирование с общественностью, с дружинниками, тем более, что у них есть в машинах камеры, они будут это снимать, и мы надеемся, не будет никаких провокаций. Сегодня Майдан также пообещал, что они призову своих сторонников снять маски и убрать биты».

  Попередній матеріал
  Голова МЗС Естонії вшанує загиблих на Майдані
  Наступний матеріал
  Питання про кризу в Україні можуть обговорити на саміті ЄС 20-21 березня
  Теги:
  Loading...