У Житомирі через сутички постраждало 23 людини

  23 людини постраждали під час протистоянь євромайданівців із міліцією у Житомирі.

   

  До медиків постраждалі почали звертатися напередодні близько 8-ї вечора. Одразу після того, як мітинг арі захопили ОДА і взялися штурмували місцеве УМВС. Під час сутичок мітингувальники підпали приміщення. А міліціонерів, які прийшли  відтіснити натовп, закидали бруківкою. До лікарні звернулися переважно правоохоронці. Шестеро з них  наразі знаходяться у лікарні.

   

  Анатолій Вусик, головний лікар житомирської ЦМЛ № 1: «Травми пов’язані з закритими черепно-мозковими травмами, 4 і 5-й - це відкрита черепно-мозкова травма із струсом головного мозку. Всі вони госпіталізовані. Що стосується інших і характеру травм, то травми були такі: ураження отруєнням продуктами горіння, легка степінь ураження, і інші травми пов’язані з насиллям».

   

  Віктор Павлусенко, головний лікар житомирської ЦМЛ № 2: «До нас поступило 4 міліціонера, 2 госпіталізовані, 3-м надана допомога і вони відправлені на амбулаторне лікування. Чергові лікарі, були зібрані швиденько на «активін» таку нараду, що можливо буде виїзд у любий час на лікарню, медична служба була готова надати медичну допомогу».  

  Попередній матеріал
  У Донецьку грошова паніка
  Наступний матеріал
  На західному напрямку відновили рух поїздів
  Теги:
  Loading...