5.ua

У Вінниці активіст отримав вогнепальне поранення

  Вогнепальне поранення отримав один із мітингувальників під час акції протесту у Вінниці. Інцидент стався вранці. Близько тисячі активістів вийшли на вулиці.

  Із промовою до них звернувся губернатор області Іван Мовчан. Але після її закінчення із вигуками та вимогами відставки чиновника деякі з мітингарів намагались вчинити напад на губернатора. Пану Мовчану вдалось скористатися автівкою і поїхати з місця події. Згодом, учасники пікету рушили пікетувати будівлю СБУ. Там, за словами очевидців, працівники управління здійснили кілька попереджальних пострілів. Також відомо, що один із чоловіків отримав вогнепальне поранення у ногу, його шпиталізували. Мітингарі ж і далі продовжують пікет. Вимагають звіту від чільника управління Служби безпеки. 

  Іван Мовчан, голова Вінницької ОДА: «Я вас благаю, як земляк, я вас благаю як вінничанин, я вас благаю, як патріот нашої держави . Я тут народився, я тут буду жити і переживаю сьогодні за те, що відбувається у нашій державі. Я переживаю за те, що відбувається у нашій Вінниччині».

  Любомир Гурин, активіст Вінницького майдану: «При вході в двері один із них почав стріляти в людей, куля влучила в людину не молоду».

  Олександр Ільчук, працівник СБУ у Вінницькі області: «Я прийшов сюди, бо я почув вистріли, від мене хочете почути якісь коментар, я не можу дати коментаря тому, що я не бачив».

  Попередній матеріал
  Меркель Януковичу: спроба виграти час ризикована
  Наступний матеріал
  ДТП на Дніпропетровщині: 3 військових загинули
  Теги:
  Loading...