5.ua

У Севастополі створюватимуть муніципальний підрозділ міліції «Беркут»

  Про це повідомляє УНІАН.

  Відповідне розпорядження підписав Олексій Чалий, обраний на мітингу 23 лютого міським головою – головою виконавчого комітету міської ради й призначений позавчора рішенням Севастопольської міської ради головою Координаційного комітету з організації Севастопольського міського управління із забезпечення життєдіяльності міста.
  Розпорядження Чалого №1 від 26 лютого розміщено на сайті Координаційного комітету з організації Севастопольського міського управління із забезпечення життєдіяльності Севастополя, що запрацював сьогодні (sevispolkom.info).

  У розпорядженні йдеться: «Для підтримки в Севастополі громадського порядку, недопущення протиправних дій, провокацій, масових заворушень і мародерства, сформувати спеціальний муніципальний підрозділ міліції ”Беркут”. Згідно з повідомленням, виконуючим обов`язки командира підрозділу призначено підполковника міліції Чередниченка.
  Раніше севастопольські Інтернет-ресурси повідомляли, що Чалий готується звернутися до бійців розформованого в Україні підрозділу «Беркут» переходити на службу в севастопольський підрозділ.

  Нагадаємо, сьогодні міліція Севастополя поширила заяву, в якій повідомила, що ніякого насильства стосовно учасників масових акцій застосовано не буде, водночас закликавши утриматися від захоплень адміністративних будівель і блокування автодоріг.
  В.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков своїм наказом від 25 лютого ліквідував спецпідрозділ міліції «Беркут».

  Попередній матеріал
  Знайдено сховище документів по Межигір'ю
  Наступний матеріал
  Януковича та Захарченко будуть шукати за кордоном
  Теги:
  Loading...