5.ua

У Севастополі «Беркут» вирішив не підкорятися наказам з Києва

  Севастопольський «Беркут» не підкоряється наказу нового в.о. міністра МВС про розформування цього спеціального підрозділу і залишиться у складі міліції міста. Про це 26 лютого передає УНІАН.

  На в'їзді в Севастополь працюють блокпости. Очікується візит російської делегації . Вранці в середу, 26 лютого, близько 8.30 севастопольці блокували всі входи в СМДА , оскільки напередодні було оголошено , що заступник голови СМДА Федір Рубанов блокує роботу виконкому.
  Близько 9.00 в держадміністрацію прибув обраний на мітингу «мер Севастополя» Олексій Чалий і попросив людей пропустити на роботу співробітників адміністрації. Для них створили живий коридор, люди йшли по ньому під оплески і скандування «На роботу!».
  Як пише «Севастопольская газета» , після цього Чалий зробив кілька оголошень . Зокрема, що Севастополь не підкоряється наказу № 144 від 25 лютого 2014 «Про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції громадянської безпеки «Беркут»,, підписаний новим в.о. міністра МВС Арсена Авакова .

  За словами Чалого, севастопольський «Беркут» залишається у складі міської міліції і буде отримувати зарплату. Крім того, Чалий повідомив, що всі блокпости на в'їзді в місто працюють, будь-яких посланців Києва будуть пропускати в Севастополь тільки за погодженням з виконкомом.

  Попередній матеріал
  Вітренко ледь не зірвала прес-конференцію Президентів Шульца і Земана в Європарламенті
  Наступний матеріал
  Росія підняла по тривозі війська Західного округу
  Теги:
  Loading...