5.ua

Турчинов: більшість загиблих на Майдані - жертви силовиків

  На думку Турчинова, більшість людей на Майдані вбили силовики. Про це  виконувач обов'язків президента заявив під час засідання Комітету з парламентського співробітництва Україна-ЄС.

  "Безумовно, важливо знайти снайперів, які вбивали людей. Але більшість людей на Майдані, і це вже доведений факт, були вбиті зі зброї, що знаходилась в руках представників силових структур", - зазначив Турчинов.

  Як заявив в.о. Президента, українська сторона готова прийняти будь-яку допомогу в розслідуванні подій, в тому числі і міжнародну.

  "Українська сторона буде вдячна за будь-яку допомогу в цьому розслідуванні  в тому числі, й за участь міжнародних експертів. Можливо, цей процес відбувається не так швидко, як би цього хотілося, але вся правда про вбивць та їх замовників буде оприлюднена. Ми обов'язково доведемо це слідство до фінального кінця, а фінал буде тоді, коли всі - і вбивці, і замовники - сидітимуть на лаві підсудних”, - зазначив Турчинов.

  Нагадаємо, раніше в інтернеті було опубліковано аудіозапис переговорів членів снайперської команди СБУ “Альфа”, яка свідчить нібито про наявність інших снайперів в урядовому кварталі під час подій 20 лютого. Крім того, спецпідрозділи МВС відкидали участь своїх снайперів у розстрілі протестувальників.

  Попередній матеріал
  Росія хоче переписати політичні карти Європи
  Наступний матеріал
  Тимошенко балотуватиметься у Президенти
  Теги:
  Loading...