5.ua

«Свобода» змусила чільницю дніпропетровської прокуратури до відставки

  Прокурор Дніпропетровщини Наталя Марчук написала заяву про звільнення, нині вона перебуває в Києві на нараді в Генпрокуратурі.

  Напередодні ввечері представники дніпропетровської «Свободи» опечатали кабінети прокурора області та двох її заступників. Активісти вчинили так, бо мали інформацію, що в прокуратурі знищують документи. Представники прокуратури це заперечують. Нині установа працює в штатному режимі, опломбованими лишилися три кабінети.

  Дмитро Барлюта, заступник голови дніпропетровського обласного осередку ВО «Свобода»: «Ми опечатали кабінети обласного прокурора, першого заступника та заступника – безпосередньо виходці з донецької кліки, так кажем, ставлеників «сім’ї» в Дніпропетровську. Чому це було зроблено? Тому що поступив дзвінок, їх було навіть декілька, відносно того, що знищуються паперові носії інформації».

  Олег Пахніц, перший заступник прокурора Дніпропетровської області: «Зараз я працюю, знаходжусь в іншому кабінеті… Документи ніякі – я їх не знищував і не можу собі це зараз уявити, тому що і печатка є, тому за погодженням з керівництвом, як це буде процесуально робитися, жду погодження і буде вирішено питання».

  Попередній матеріал
  Аваков почав розшукувати Клюєва
  Наступний матеріал
  Майдан назвав своїх кандидатів на міністерські пости
  Теги:
  Loading...