5.ua

Суд у справі розгону студентського Євромайдану перенесли

  Суд у справі розгону Євромайдану 30 листопада перенесли на 26 травня. Притягнути до відповідальності низку чиновників за ці події вимагають 70 постраждалих.


  На сьогоднішнє засідання з підозрюваних прийшов лише колишній голова Київської міськадміністрації Олександр Попов.

  "Мені нічого не може загрожувати,  тому що ні в матеріалах досудового слідства, ні навіть в матеріалах Тимчасової слідчої комісії ВР, ніяких доказів щодо скоєння мною злочину не було. І я неодноразово і на допитах заявляв про свою непричетність до злочинів, тому я вважаю, це політична справа більше, до речі, як тоді, так і сьогодні." – заявив Попов.

  У Генпрокуратурі тим часом заявили - кримінальне провадження проти Олександра Попова, а також екс-начальника київської міліції - Володимира Коряка і двох його заступників - долучили до  матеріалів справи проти Віктора Януковича, якому інкримінують масові вбивства. Також у Генпрокуратурі розслідують клопотання попередньої влади про звільнення від відповідальності Попова, Коряка та інших чиновників. У лютому ці клопотання задовольнив Печерський райсуд столиці. Потім - скасував. Наразі - той же суд вирішує - чи звільнити таки Попова та Коряка від покарання.
  Попередній матеріал
  Щонайменше 34 людини загинули в результаті серії терактів в Іраку
  Наступний матеріал
  У Туреччині внаслідок аварії загинули 157 шахтарів
  Теги:
  Loading...