5.ua

Рідні героїв Небесної сотні звинувачують владу у потуранні втечі Садовника

  Командиру роти "Беркуту", якого звинувачували у розстрілі майданівців, допомогли втекти від слідства. Так вважають рідні героїв Небесної сотні.


  Кажуть: утеча Садовника – це операція, участь у якій брали представники влади. Зокрема – суддя, яка відпустила беркутівця з-під арешту, такого б не зробила, якби не мала гарантій власної недоторканності за таке рішення, переконані родичі загиблих. А працівники Міністерства внутрішніх справ увесь час намагалися перешкоджати слідству, щоб убезпечити від покарання підозрюваних беркутівців.

  Адвокат Євгенія Закревська запевняє: "Самостійно він це зробити не міг. Без участі судової влади, без бездіяльності Міністерства внутрішніх справ і без такого потурання з боку Генеральної прокуратури, хоч саме до Генеральної прокуратури у цьому питані найменше претензій. Усіляким чином Міністерство внутрішніх справ перешкоджало тому, щоб Генеральна прокуратура розслідувала зазначену справу саме в бік з метою притягнення до відповідальності саме цієї частини. я маю на увазі роту Беркуту.

  Нагадаємо, Дмитро Садовник – командир спецроти "Беркуту", яка була на Інститутській 18-20 лютого. Його підозрюють у розстрілі 39-ти учасників Євромайдану. Садовника тримали за ґратами, але у вересні Печерський райсуд змінив запобіжний захід на домашній арешт. На початку жовтня Садовник зник і нині перебуває у розшуку, а суддю, яка відпустила його, Генпрокуратура підозрює у винесенні неправосудного рішення. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Порошенко нагородив героїв АТО і запевнив їх у неминучій перемозі
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську урочисто зустріли зведений загін міліції із зони АТО
  Теги:
  Loading...