5.ua

Під будівлею СБУ автомайданівці вимагали звільнити викрадених у Криму українців

  Активісти Автомайдану приїхали до стін Служби безпеки України з вимогою звільнити викрадених у Криму громадян України. Перед будинком СБУ влаштували вуличний виступ.

  Так, кажуть, хочуть звернути увагу громадськості на бездіяльність Служби безпеки, щодо викрадених російськими окупантами у Криму українців. У СБУ запевнили, що продовжують слідчі дії, необхідні щоб звільнити бранців на півострові. За інформацією спецслужби вже відомо про одинадцятьох громадян котрих утримують проти волі. Затримку зі звільненням пояснюють тим, що керівники головного управління служби безпеки у Автономній республіці зрадили присязі та співпрацюють з російською ФСБ.

  Зорян Кісь, учасник акції: "Ми вимагаємо розслідування викрадення людей у Криму. Ми не знаємо точно де вони знаходяться і що з ними відбувається і чи не застосовуються до них тортури і взагалі, яка їхня подальша доля".

  Олександр Кравцов, учасник акції: "Ми приїхали під СБУ, бо саме вони мають дбати про нашу безпеку і кожен громадянин України, яким має паспорт має відчувати себе безпечним в Україні, У Криму і у будь-якій точці світу. Якщо наших хлопців, наших активістів тримають, - то вони мають діяти".

  Андрій Левус, заступник голови Служби безпеки України: "Питання у тому, що ситуація в такому стані, що ми повинні діяти разом з іншими спеціальними службами, оскільки фактично Крим є окупованою територією і щоб заходи були ефективними і продуманими і не загрожували в заручниках, чи затримані - щоб ми їм не нашкодили".

  Попередній матеріал
  Росія заблокувала нову спостережну місію ОБСЄ в Україні
  Наступний матеріал
  Більше 16 млн гривень зібрали українці на допомогу армії – Міноборони
  Теги:
  Loading...