5.ua

Неподалік шпиталю Євромайдану знайшли снайперську кулю

  Кулю, ймовірно, від снайперської зброї, знайшли працівники одного з офісів неподалік Михайлівського собору, де розташований зараз шпиталь Євромайдану.

   

   

  Виявили кулю на другому поверсі київського БТІ. Вона влучила у шибку чоловічої вбиральні. На той момент там нікого не було. Тож ніхто не постраждав. Працівники бюро інвентаризації припускають, що це міг бути такий маневр з готелю «Інтерконтиненталь», який знаходиться неподалік на Михайлівській площі. Одразу після знахідки  з офісу БТІ евакуювали людей. Викликали міліцію, але та й досі не приїхала. Зауважу, що за 200 метрів від будівлі, де знайшли кулю, знаходиться головне управління внутрішніх справ Києва.

   

  Віталій Данилов, працівник БТІ:«Вчера было обнаружено в помещении БТИ было обнаружено пулю, мне посоветовали, что из боевого оружия, так как пуля целеоболочечная. Сотрудники были распущены по домам. В милицию обращался наш сотрудник уже сегодня, поскольку вчера были такие действия, и было бессмысленно. Обратились с просьбой, на что сотрудники сказали, что не сможем к вам приехать, подходите вы к нам».  

  Попередній матеріал
  Бічні входи донецької ОДА заварили сталевими щитами
  Наступний матеріал
  У Вінницькій МДА саморозпустилася фракція ПР
  Теги:
  Loading...