5.ua

Міністерство охорони здоров’я каже про 95 загиблих з початку повстання

  Станом на 06.00 год. 03 березня з місця загострення сутичок у центрі міста Києва до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулися 984 постраждалі, 646 з них госпіталізовано. Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Зазначено, що на лікуванні в закладах охорони здоров’я м. Києва станом на 06.00 03 березня 2014 року знаходиться 245 осіб. За оперативною інформацією станом на 06.00 год. 03 березня 2014 року за медичною допомогою до бригад екстреної медичної допомоги звернулося 26 осіб, 15 з них госпіталізовано, одна особа померла.

  Згідно з оперативними даними з 30 листопада 2013р. загинуло і померло на території України 95 осіб.

  У регіонах країни серед учасників акцій громадянського протистояння зафіксовано 6 летальних випадків: 2 – в АР Крим, 2 – в Хмельницькій області, 2 – у Черкаській області.

  Щодо летального випадку, зафіксованого на Майдані Незалежності, Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації інформує: 02 березня 2014 року о 14.15 до бригади Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, яка перебувала на чергуванні по вул. Хрещатик біля Головпоштампту, звернулись громадяни, з проханням підійти до людини, яка втратила свідомість та знаходиться за сценою Майдану. Прибувши на місце, медичні працівники бригади побачили непритомного чоловіка з ознаками агонального дихання. Негайно було розпочато реанімаційні заходи. Громадянина було перенесено в машину швидкої допомоги. О 15 год. 38 хв. бригада повідомила старшого лікаря про біологічну смерть чоловіка – жителя міста Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, 1960 р.н. Видимих травм та зовнішніх ознак насильницької смерті при огляді не виявлено.

  Інформацію щодо стану госпіталізованих і загиблих їх близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії у м. Києві: 15-03.

  Попередній матеріал
  Проти Яроша в Росії порушили кримінальну справу
  Наступний матеріал
  Правозахисна рада при Путіні засудила введення військ до Криму
  Теги:
  Loading...