5.ua

Кабмін затвердив суму одноразової виплати пораненим взимку на Євромайдані

  Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про соціальний захист осіб, які отримали важкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, які відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014". Документом передбачено виплату одноразової грошової допомоги в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. У 2014 році розмір такої допомоги становить 60 900 гривень.

  Про це 7 серпня повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Згідно зі словами міністра, перелік осіб, які отримали важкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту і мають право на отримання допомоги, формуватиме Міністерство охорони здоров'я за результатами судово-медичної експертизи та за погодженням з Мінсоцполітики, МВС та Міноборони.

  Відповідно до затвердженого Порядку виплату одноразової грошової допомоги забезпечать органи соцзахисту населення. Для її отримання особа, яка понесла тяжкі тілесні ушкодження та включено до затвердженого Міністерством охорони перелік, повинно звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою, в якому зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується одноразова грошова допомога.

  "Потреба в засобах буде визначена після затвердження Міністерством охорони здоров'я переліку осіб, які отримали важкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, які відбулися в період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року", - цитує Урядовий портал" слова міністра.

  Попередній матеріал
  Через путінські санкції постраждають тварини із російських зоопарків
  Наступний матеріал
  Росія готує ще один пакет санкцій проти Заходу - ЗМІ
  Теги:
  Loading...