5.ua

Досі не випущено на волю окремих євромайданівців

  Звільнити чотирьох затриманих із Лук`янівського СІЗО - вимагають їхні адвокати та родичі. Йдеться про чоловіків, яких затримали та залишили на два місяці перебування під вартою 23 січня.

  За словами рідних - через активну участь у Євромайдані, куди вони постачали шини, каски, харчі та ліки. Водночас інкримінують викрадання людини, постачання зброї та організацію злочинного угрупування. За словами адвокатів, нині слідство не ведеться, утримують підозрюваних у камерах для небезпечних злочинців. У МВС наголошують, що затримали чоловіків одразу за трьома статтями, які амністії не підлягали.

  Галина Александрова, мати затриманого: «Он длительное время был на спец посту - три недели. Передачи - нельзя, контакты – нельзя. Никакого движеня - мы обращались к следователю - никакого движения действительно нету по делу, они просто сидят».

  Євген Солодко, адвокат затриманих: «294 статью, по которой обвиняли всех активистом Евромайдана - они прикрыли их деятельность другими статьями - криминальными. Естественно ребята не попали в список, который был подан в Верховный совет.

  Олеся Орлова, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадскістю МВС:«Четверо цих осіб були затримані за викрадення людини у грудні 2013 року зловмисники вимагали викуп, а після звільнення заручника були затримані. Їхні дії були кваліфіковані одразу за 3 статтями КК України».

  Попередній матеріал
  МВС залучав спецпідрозділ ”Омега” проти мирних мітингувальників 1 грудня - Дерев`янко
  Наступний матеріал
  У Донецьку захоплено приміщення ОДА
  Теги:
  Loading...