5.ua

До автора «диктаторських» законів прийшли гості з Майдану

  Непрохані гості завітали на дачу одіозного регіонала Володимира Олійника. Будинок нардепа вони знайшли у селі Кедина Гора, що на Черкащині.

  Близько сотні активістів прийшли нагадати, що добре пам’ятають усі його гострі висловлювання щодо Майдану. Та у маєтку мітингарів зустрів лише песик – ані Олійника, ані його родичів, ані обслуговуючого персоналу не було. Руйнувати майно активісти не стали – роздивлялися будинок у вікна. На прилеглій території вони також побачили чайний будиночок, сауни, гаражі та катери, а ще – огороджений пляж на березі Дніпра. Сусіди не на камеру зізнаються – будинок має кілька підземних поверхів із басейном та гостьовими кімнатами. Востаннє, кажуть місцеві мешканці, Олійник був тут два тижні тому.

  Микола Петрович, сусід: «Як людина – він тут появлявся дуже не часто, але як людина – він дуже непоганий, до нього питань ніяких, ні конфліктних не було».

  Костянтин Кубарський, активіст: «Понятно, шо сподобалось. Так жить «слугам народу», я считаю, що нельзя».

  Віталій Козир, активіст: «Гарненький такий будиночок, бачите, хлопчик старався, він ішов до певної мети, в самом ділі, роки не пройшли марно. Трішки не добудував – ми оце, паскудники, прийшли сюди і не дали людині добудуваться».

  Попередній матеріал
  Росія підняла по тривозі війська Західного округу
  Наступний матеріал
  Євромайданівці знесли паркан довкола ВРУ
  Теги:
  Loading...