Дніпропетровські майданівці блокують кабінети чільників міста і області

  Представники «Правого сектору» опечатали кабінети губернатора та голови облради у Дніпропетровську. Зробили це для того, аби влада не ухвалювала злочинних рішень та не виносила печатки та документи.

  Самооборона разом з міліцією охороняє будівлю ОДА, чиновників безперешкодно впускають та випускають. Очільник Дніпропетровщини Дмитро Колесніков протягом дня на роботі так і не з’явився, проте провів селекторну нараду з приміщення «Укртелекому». У відеозверненні заявив, що особисто координує роботу усіх управлінь в області.

  Герман Назаренко, керівник Самооборони: «Для того, щоб вони, по-перше, не могли винести якісь печатки, якісь документи з цих кабінетів. І, по-друге, щоб не звинуватили нас, що ми, можливо, винесли якісь документи, що ми, можливо, робимо якісь мародерства, грабуємо. Ні, тобто всі зами, всі, хто сьогодні прийшов на роботу, можуть працювати, як вони працюють. А керівництво – їхні кабінети опломбовані з тією метою, щоб ніхто не міг приймати незаконні, злочинні рішення в області».

  Дмитро Колесніков, голова Дніпропетровської ОДА: «Областная власть в Днепропетровской области работает в штатном режиме. Я лично координирую действия всех служб, всех управлений облгосадминистрации… В любой политической ситуации мы работали и работаем на благо Днепропетровщины и ее жителей. Днепропетровщина должна оставаться регионом гражданского мира и согласия, где главным является закон и порядок».

  Попередній матеріал
  Охендовський запевняє – ЦВК працюватиме чесно
  Наступний матеріал
  Журналістський рух вимагає відповідальності ЗМІ за цензуру під час протестів в Україні
  Теги:
  Loading...