5.ua

Чернівецьким євромайданівцям влаштували урочисту зустріч

  Героїв з Майдану у Чернівцях зустрічали просто з потяга. Родичі, близькі, друзі та небайдужі містяни прийшли на вокзал із самого ранку, аби привітати повернення земляків додому та подякувати, що повернулися живими.

  Буковинських героїв майдану зустрічали з плакатами, квітами та вигуками «Слава!». Студентки та пенсіонери, чоловіки та жінки зі сльозами на очах обіймали дужих хлопців в закіптюженому одязі, яким пощастило повернутися живими та здоровими. Захисники вийшли з потяга у повній бойовій амуніції: бронежилет, каска, прапор в руках та вогник в очах. На подяки та хвалу хлопці реагують стримано. Кажуть – були на Майдані за покликом серця. Удома ж довго засиджуватися не збираються. Трохи відпочинуть - і знову до Києва: контролювати виконання новою владою вимог Майдану.

  Юлія Доліба, учасник акції: «Сьогодні такий день, що дівчата мають дарувати хлопцям квіти, ми маємо віддати їм шану. Слава Богу, вони повертаються живі і здорові, і це найголовніше. От завдяки їм Україна буде розквітати».

  Наталя Матюшина, учасниця акції: «Всі, хто там був, вони всі для нас рідні. Пулі свистіли, а вони стояли, щоб щось змінити».

  Петро Тарновецький, активіст: «Я був учасником всіх бойових дій, я з 3 грудня там».

  Павло Доленчук, активіст: «Страшно було, але якби всі так дома сиділи, то нічого з того би не сталося, тому при ходилося йти вперед».

  Андрій Скульчук, активіст: «Я готовий уже виїжджати, от, потяг відправляється назад, то ми вже їдемо в той же день».

  Попередній матеріал
  Львівська самооборона затримала на місцевому вокзалі трьох хлопців зі зброєю
  Наступний матеріал
  Сьогодні нарешті відкриють справу проти Януковича?
  Теги:
  Loading...