Активісти Майдану пропонують створити бригаду спецпризначення

  Створити бригаду спеціального призначення імені Героїв Майдану, пропонує голові Верховної Ради ініціативна група учасників захисту Майдану.

   

  Активісти переконані - новостворена бригада спільно з Внутрішніми військами має охороняти органи влади та стратегічні об’єкти управління Державної служби охорони. До неї мають увійти учасники протесту на євромайданах. Працювати бригада повинна на контрактній основі - пропонують активісти.

  Антон Рекуш, учасник захисту Майдану: «Пропонуємо на контрактній основі в межах бюджетних асигнувань на 2014 рік та набору на контракту службу в ЗСУ - створити бригаду спеціального призначення імені Героїв Майдану. При наборі особового складу пропонуємо віддавати перевагу учасникам акції протестів на євромайданах України, які здійснювали захист протестувальників, які можуть за станом здоров’я і нести військову службу». 

   

  Олег Барна учасник захисту Майдану: «Працюючі за місцем роботи вони будуть проходити також відповідні навчання, процеси, тренування і по відповідному сигналу, при необхідності мобілізуватися та створювати бойові одиниці. Чи це для захисту громадян від внутрішнього агресора, чи зовнішнього, чи рятування населення у випадках надзвичайного стану».

  Попередній матеріал
  Над будівлею Донецької ОДА незаконно встановлено прапор РФ
  Наступний матеріал
  У РФ не виключають введення військ до Криму
  Теги:
  Loading...