фото Anonimous

ЗМІ: постачання води до Криму перекрила Росія

  Російська влада відключили насоси, які знаходяться на тимчасово окупованій агресорами території, щоб вода не потрапляла до Криму – таке повідомляє .


  Насосна станція, яка здійснює подальше проходження води на півострів Крим, знаходиться в районі міста Красноперекопську. Каховське водосховище має висоту над рівнем моря в межах 22-23 метрів. Далі з нього вода стікає самопливом в Армянськ – близько 9 метрів від моря. Як тільки вода дотікає до Красноперекопська, відбувається збільшення рівня до 12 метрів, в результаті чого в цьому місті були встановлені додаткові насосні споруди для подачі води на півострів Крим, повідомляють активісти.

  "Вода у Північно-Кримську є. Проблема в тому, що російська влада відключила насоси, щоб вода не потрапляла в Крим" – припускають Anonymous. При цьому вони наводять карту місця, де встановлені насоси для подачі води в Крим.

  "Воді потрібні насоси. Але замість цього Аксьонов заявляє, що воду перекрили українці, щоб кримчани лаяли українців і росіяни думали, що в усьому винна Україна", – заявляють Anonymous.

  За іншою версією, насосна станція не знаходиться в самому Красноперекопську, а в 60 кілометрах від нього, поблизу міста Джанкой. На підтвердження її Anonymous наводять схему насосної станції №1, яка за їх словами і не качає воду в Крим.

  Раніше українська влада скаржилась, що маріонетковий "уряд" Криму перестав платити за постачання води з материкової частини країни.
  Попередній матеріал
  Одесити провели велопробіг і вуличний концерт на підтримку єдності України
  Наступний матеріал
  У Харкові проросійські мітингарі побилися з активістами ходи за Єдину Україну
  Теги:
  Loading...