5.ua

Збройні сили України готові протистояти російській агресії, – військовий експерт

  Українська армія готова до протистояння з Росією, при тому, готова до обох з можливих сценаріїв російського нападу на Україну. Про таке 27 березня виданню chasipodii.net заявив військовий експерт з «Інформаційного опору» підполковник Юрій Карін.

  "На українську армію держава не звертала уваги всі 23 роки незалежності. …Проте, на даний момент армія готова протистояти вторгненню російського агресора. Проведена мобілізація необхідної кількості військовозобов’язаних громадян. У військкоматах проводиться запис добровольців. Війська готові", - впевнений Карін.

  При тому Юрій Карін сказав, що Група «Інформаційний опір» розглядає два можливі сценарії російського вторгнення на материкову територію України.
  "Давайте будемо опиратися на реальний стан справ. …Це може бути повноцінна військова операція силами зосереджених біля кордону угруповань російських військ. Однак, незважаючи на численність військ РФ біля кордону, наразі не видно пропорцію за родами військ для повноцінного формування груп вторгнення. Другий варіант – сценарій, близький до Криму. Місцеві сепаратисти і «туристи» Путіна під керівництвом російських спецслужб намагатимуться захопити органи влади і місцеві ради в регіонах, щоб потім звернутися за допомогою до Путіна, який тільки й чекає на слушний привід для введення військ", - сказав експерт.

  Також він підкреслив, що станом на цей час українські силовики спромоглись приборкати сепаратистські настрої в південно-східних регіонах; а серед затриманих є діючі офіцери Головного розвідувального управління Генштабу російської армії і члени російських неонацистських організацій.

  "Тепер провокатори працюють за новим сценарієм Москви – закликають Януковича повернутися", - заявив Карін.

  Як повідомлялось раніше, ситуація на межі держав залишається напруженою. Про це 5-му каналу розповів помічник голови Державної прикордонної служби Сергій Астахов.

  Попередній матеріал
  Головою Держспецзв’язку призначено Володимира Звєрєва
  Наступний матеріал
  В Донецьку зіграють шостий матч серії другого раунду плей-офф Кубка Гагаріна
  Теги:
  Loading...